Jesteśmy dostępni przez 24 h / 7 dni w tygodniu

PRZEWÓZ OSÓB

BEZPIECZNY I SZYBKI TRANSPORT

Oferujemy międzynarodowy przewóz osób do Szwajcarii przez Niemcy oraz w odwrotnym kierunku do Polski w systemie „door to door”. Nasze busy docierają  do każdego miasta, miasteczka i wioski na całym obszarze Państwa pod wskazany adres. Dzięki temu każdy podróżujący przekroczy granice kraju bez żadnych problemów.

Regularne odjazdy pojazdów i mnogość dostępnych terminów, zapewniają naszym pasażerom swobodną podróż. Busy do Szwajcarii wyjeżdżają z Polski we wtorki i piątki, natomiast powroty odbywają się w środy i soboty. Naszym największym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zadowolenie pasażera. Szanujemy czas klienta, dlatego trasy są układane w sposób umożliwiający najszybsze ich przebycie, eliminując niepotrzebnie spędzone godziny w busie podczas odbierania pozostałych pasażerów. Podstawową kwestią jest bezpieczeństwo podróżującego, także każdy podlega ubezpieczeniu NNW w trakcie trasy.

Nasz zasięg

KURSUJEMY PRZEZ WOJEWÓDZTWA:

lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

Przyjemność podróżowania

ZALETY NASZYCH BUSÓW

Naszym atutem są busy, które są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym. Wszystkie nowoczesne pojazdy odznaczają się nienaganną kondycją, dlatego zapewniają bezpieczny transport pasażerów oraz towarów. Dzięki dobrze zorganizowanej logistyce, nasi kierowcy są wypoczęci oraz gotowi do długich podróży, a eksperci monitorując na bieżąco natężenie ruchu, zapewniają najkrótszy czas przejazdu. Perfekcyjne przygotowanie zespołu oraz stan techniczny pojazdów pozwala na szybki przejazd w miłej atmosferze. Natomiast dzięki opcji wyjazdu klientów pochodzących z różnych regionów, podróż odbywa się sprawnie i kompleksowo.

Nasze busy

WYPOSAŻENIE

  • ergonomiczne fotele,
  • klimatyzację,
  • GPS,
  • telewizję,
  • dużą przestrzeń bagażową,
  • ogrzewanie.
Wygoda podróżowania

Door to door

„Door to door” to jeden z najwygodniejszych sposobów podróżowania. Nasz bus dociera w umówione podczas rezerwacji miejsce i bezpiecznie dostarcza pasażerów we wskazany adres. To najłatwiejszy sposób transportu, który zapewnia pasażerowi skorzystania z indywidualnego postoju oraz zapewnia prosty dojazd do miejsca docelowego. Szereg zalet jak: wygoda, dobre wyposażenie, szybkość oraz brak stresu.Z NAMI DOTRZESZ DO CELU W 100% BEZPIECZNIE I WYGODNIE