Jesteśmy dostępni przez 24 h / 7 dni w tygodniu

PRZEWOZY BUSEM

Busem do Szwajcarii

Szwajcaria to niewątpliwie wart odwiedzenia kraj. Można się do niego udać zarówno drogą lądową, jak i powietrzną. Nie wszyscy jednak lubią latać, bywa też, że ceny biletów kilkakrotnie przewyższają ceny innych transportów, zaś opłata za każdy bagaż powoduje, że kwota staje się ogromna.

Aby zamienić podróż do Szwajcarii w drogę przyjemną, bezstresową i przystępną cenowo, stworzyliśmy ofertę nowoczesnych busów z usługą door to door.

Nasz zasięg

KURSUJEMY PRZEZ WOJEWÓDZTWA:

lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

Przyjemność podróżowania

Zurych Bus – z pasji do podróży

Jak ważne jest bezpieczne i komfortowe podróżowanie, zwłaszcza do mocno oddalonego miejsca, wiemy doskonale, ponieważ również jesteśmy pasażerami. Jako pasażerom, podróżując po Europie i w jeszcze dalsze zakątki świata, trudno nam było znaleźć firmę, która spełniałaby wszystkie warunki przyjemnego przemieszczania się. Tak powstała firma Zurych Bus. Teraz, z pełnym przekonaniem, możemy zagwarantować, że podróż z nami to czysta przyjemność i maksymalne bezpieczeństwo każdego pasażera.

Nasze busy

WYPOSAŻENIE

  • ergonomiczne fotele,
  • klimatyzację,
  • GPS,
  • telewizję,
  • dużą przestrzeń bagażową,
  • ogrzewanie.
Wygoda podróżowania

Podróż z Zurych Bus – komfort i bezpieczeństwo

Busy naszej firmy to pojazdy nowoczesne, komfortowe i bezpieczne. Każdy pojazd jest wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie, wygodne, regulowane fotele, telewizję, GPS czy obszerną przestrzeń bagażową. Zespół kierowców cechuje punktualność, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz odpowiednie przeszkolenie. Nasi pracownicy każdorazowo monitorują drogę, aby była ona jak najkrótsza, a jednocześnie maksymalnie bezpieczna. By zaś jeszcze zwiększyć Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfort jazdy, w cenie biletu zwarliśmy ubezpieczenie NNW.

Proponujemy Państwu wyjazd we wtorki lub piątki, zaś powrót w środy bądź soboty. Przejeżdżamy w Polsce przez takie województwa, jak: dolnośląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie i wielkopolskie. Jeśli zaś chodzi o Niemcy czy Szwajcarię, docieramy w dowolnie wybrane przez Państwa miejsce, w ramach usługi door to door.

Komfort podróży

Zurych Bus to także indywidualne podejście

Wiemy, jak ważny jest komfort podróży i staramy się zapewnić Państwu bezstresowe dotarcie do Niemiec lub Szwajcarii. Dlatego też nasza oferta obejmuje usługę door to door, czyli ze wskazanego adresu na wskazany adres. Oznacza to, że odbieramy pasażerów lub przesyłki z ustalonego wcześniej miejsca i dowozimy w konkretne miejsce, bez względu na jego lokalizację. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o to, że nie zdążą na określony przystanek lub go nie znajdą, że warunki pogodowe są niekorzystne, że trzeba będzie użyć internetu za granicą czy że się Państwo zgubią w nieznanym miejscu. Ponadto przewozimy również rowery.Z NAMI DOTRZESZ DO CELU W 100% BEZPIECZNIE I WYGODNIE

Atrakcyjne ceny

Zniżki i promocje

Oferujemy również zniżki i promocje dla stałych klientów oraz grup powyżej trzech osób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.