Jesteśmy dostępni przez 24 h / 7 dni w tygodniu

CH ZURYCH BUS

PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE

Nasza firma Zurych Bus specjalizuje się w transporcie międzynarodowym osób oraz przesyłek z Polski do Szwajcarii przez Niemcy i w odwrotnym kierunku. Wyruszając w trasę oddajemy Państwu nowoczesne, w pełni wyposażone i dostosowane do najbardziej doprecyzowanych wymagań pojazdy w niskiej, konkurencyjnej cenie.

WSZYSTKO DLA NASZYCH PASAŻERÓW

Oferujemy szeroką gamę udogodnień dla klientów. Wygodne i regulowane fotele, Wi-Fi, klimatyzacja czy obszerna przestrzeń bagażowa to tylko jedne z wielu zalet naszych busów. Kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i komfort podróży, dlatego istnieje zakaz spożywania wyrobów alkoholowych, a także tytoniowych w naszych pojazdach.

DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ ORAZ PROFESJONALIZM

Skrupulatnie dobrana i przeszkolona we wszystkich niezbędnych aspektach kadra pracowników, zapewnia profesjonalne podejście do każdego podróżującego. Nasza doświadczona załoga monitoruje na bieżąco natężenie ruchu, dzięki temu jesteśmy w stanie ominąć utrudnienia na drogach bądź poinformować pasażera o ewentualnych opóźnieniach. W naszym portfolio usług znajduje się również przewóz paczek pod wskazany adres.

PROMOCJE DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Dla naszych stałych klientów przewidziane są atrakcyjne zniżki, rabaty i oferty specjalne. Nie należy pominąć faktu, iż w cenie biletu zawarte jest ubezpieczenie, pasażer zaoszczędzi zarówno czas oraz pieniądze.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jeśli chcą Państwo dojechać w wyznaczone miejsce bezpiecznie, szybko oraz niewielkim kosztem, należy sprawdzić dostępny termin oraz zarezerwować przejazd. Nasi przedstawiciele z przyjemnością odpowiedzą na pytania oraz wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że świadczony przez nas szereg usług spotka się z Państwa pozytywną opinią. Najważniejszy jest klient, dlatego zapewniamy komfort, ważny dla każdego, kto wybiera się w wyczerpująca oraz długą podróż.

PRZEWOZY TO NASZA SPECJALNOŚĆ

CO NAS WYRÓŻNIA

Naszą firmę zbudowaliśmy z połączenia wiedzy, doświadczenia, swoich zasobów oraz pasji do tego co robimy, by gwarantować możliwość skorzystania z wysokiej jakości usług przewozu pasażerów oraz transportu przesyłek z Polski do Szwajcarii przez Niemcy oraz w odwrotnym kierunku. Gwarantujemy, komfort, bezpieczeństwo, punktualność oraz niewygórowane ceny

KWALIFIKACJE

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje do organizacji oraz wykonywania usługi przewozu pasażarów oraz transportu przesyłek.

DOŚWIADCZENIE

Wiele lat pracy w branży zaowocowało zdobyciem cennego doświadczenie na bardzo wysokim poziomie.

KULTURALNOŚĆ

W codzinnej pracy ponad wszystko cenimy profesjonalizm oraz kulturę obsługi naszych klientów.Z NAMI DOTRZESZ DO CELU W 100% BEZPIECZNIE I WYGODNIE